Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Стала відома дата виборів президента Венесуели

Президент Венесуели Ніколас Мадуро, який балотується на другий президентський термін, оголосив про досягнення угоди з опозицією.

Вибори президента Венесуели відбудуться 22 квітня 2018 року, повідомила журналістам голова Національної виборчої ради країни Тібісай Лусена.

Про це пише Інтерфакс.

Напередодні президент Венесуели Ніколас Мадуро, який балотується на другий президентський термін, оголосив про досягнення угоди з опозицією в результаті переговорів у Домініканській республіці, в якому була узгоджена дата виборів - 22 квітня.

Але опозиція поки не поставила підпис під угодою, зажадавши додатковий час для його вивчення.

ВідеоПрезидент Венесуели розпорядився випустити перші сто мільйонів одиниць нафтовалюти

Підкріплюватимуть нову валюту природні багатства країни, себто запаси нафти. Офіційна презентація валюти "Петро" відбудеться 14 січня. На думку Ніколаса Мадуро, інновація допоможе Венесуелі здолати фінансові труднощі через світові санкції.

Президент Венесуели розпорядився випустити перші сто мільйонів одиниць нафтовалюти

Президент Домініканської республіки Данило Медіна заявив, що поки що позиції сторін розходяться в питаннях щодо умов проведення виборів.

Нагадаємо, що раніше президент США Дональд Трамп підписав указ про введення фінансових санкцій проти Венесуели.

Заборонені угоди з новими борговими зобов'язаннями та цінними паперами, які випускає уряд Венесуели і державна нафтокомпанія PDVSA.

Залиште свій коментар

Вибір редакції