Стала відома хвороба, від якої помер президент В’єтнаму

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У нього діагностували рідкісну невиліковну хворобу.

Причиною смерті президента В’єтнаму Чан Дай Куанга став рідкісний різновид раку крові вірусного походження.

Про це заявив радник центрального управління охорони здоров'я, професор медицини Фам Зя Кхай, передає ТАСС з посиланням на місцеві ЗМІ.

"Це дуже рідкісний різновид раку крові вірусного походження, в світі ще немає статистики з такого виду захворювань, тому і немає ніяких спеціальних лікарських препаратів проти цього вірусу", - зазначив він.

За словами Фам Зя Кхая, в деяких випадках рак крові лікується шляхом пересадки кісткового мозку, однак шанси на повне одужання у таких пацієнтів невеликі.

Нагадаємо, президент В’єтнаму Чан Дай Куанг помер вранці 21 вересня. Напередодні ввечері йому стало зле, його терміново госпіталізували до військового госпіталю Ханоя. Того ж вечора президент впав у кому і, не виходячи з неї, помер наступного ранку.

Невиліковну хворобу у Чан Дай Куанга було виявлено в липні 2017 року. Після того він кілька разів лікувався у вітчизняних лікарів, а також неодноразово літав на лікування до Японії. Однак хвороба все одно продовжувала прогресувати.

ВідеоПісля тяжкої хвороби помер очільник В'єтнаму Чан Дай Куанг

62-річний Чан Дай Куанг пішов із життя у військовому шпиталі Ханоя після тяжкої хвороби, проти якої лікарі були безсилі. Президентом його обрали 2016 року, до цього Чан Дай Куанг робив кар'єру в Комуністичній партії країни. Нового главу держави парламент країни планує обрати наступного місяця.

Після тяжкої хвороби помер очільник В'єтнаму Чан Дай Куанг

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції