"Сталева" Бурджанадзе

Грузинський президент Михаїл Саакашвілі заявив, що спікер парламенту Грузії Ніно Бурджанадзе заслуговує на титул "сталевої леді".

Президент Грузії Михаїл Саакашвілі, виступаючи на з'їзді правлячої партії "Єдиний національний рух", заявив, що спікер парламенту Ніно Бурджанадзе гідна титулу "сталевої леді" грузинської політики.

"У кабінеті у неї висить портрет "залізної леді" - Маргарет Тетчер, - сказав Саакашвілі. - Але якщо існує в світі сталь високої проби - то це Ніно Бурджанадзе, з цієї сталі зроблена її політична віра і нерви".

Ніно Бурджанадзе
Lenta.ru
"Сталева леді" Ніно Бурджанадзе
З свого боку, Бурджанадзе призвала жителів країни до консолідації і пообіцяла, що влада поклопочеться про те, щоб реформи, необхідні для країни, були "менш болючими" для населення.

Відзначимо, що Ніно Бурджанадзе не поставила під сумнів правомірність дій влади при розгоні мітингів опозиції 7 листопада. В той же час вона взяла участь в консультаціях з лідерами опозиції, які, правда, як вважає опозиція, поки не принесли істотних результатів.

Раніше грузинські ЗМІ повідомляли, що учасники з'їзду правлячої партії, який приурочений до роковин "революції троянд", планують висунути Михайла Саакашвілі кандидатом в президенти на виборах 5 січня. Проте, як повідомляв iPlus, висунення не відбулося, оскільки президент поки не пішов у відставку.

Щоб балотуватися на другий термін, Саакашвілі повинен скласти повноваження до 26 листопада. Після його відставки обов'язки президента, за конституцією, виконуватиме спікер парламенту – Ніно Бурджанадзе.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: