Стали відомі імена винуватців аварії на ГЕС в Хакасії

Перелік співробітників "РусГідро", яких Ростехнагляд рекомендує покарати за НП у Хакасії, повинен бути представлений 15 вересня. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

У список людей, відповідальних за аварію на Саяно-Шушенській ГЕС, потрапили колишній директор станції Микола Неволько і головний інженер ГЕС Андрій Митрофанов. Про це стало відомо з джерел. Перелік співробітників "РусГідро", яких Ростехнагляд рекомендує покарати за НП у Хакасії, повинен бути представлений 15 вересня; в нього увійдуть 10 чоловік.

Неволько залишив пост директора ГЕС на початку вересня, перейшовши на посаду радника виконуючого обов'язки голови правління "РусГідро". На його місце був призначений гендиректор ВАТ "Саяно-Шушенський гідроенергоремонт" Валерій Кярі. В "РусГідро" ці перестановки зв'язали не з оргвисновками, а з тим, що зараз потрібна не людина, яка може керувати станцією, а керівник, який буде "відновлювати її з руїн".

За день до офіційного оголошення причин аварії про них розповів голова Ростехнагляду Микола Кутьін: за його словами, це недоліки в експлуатації другого гідроагрегата і не спрацювали системи захисту. "Чому вони не спрацювали - це інше питання. Але вже після аварії на другий гідроагрегат сьомий і дев'ятий продовжували працювати навіть у затопленому стані, тобто автоматика не спрацювала", - заявив чиновник. Про те, що жодна з трьох систем захисту на ГЕС не спрацювала при аварії, Кутьін оголошував ще 25 серпня; днем пізніше ці слова спростували в НПФ "Ракурс", який розробляє автоматику для станції.

Читайте також:

Аварію на Саяно-Шушенській ГЕС порівняли з Чорнобилем

У Росії відкинули версію теракту на Саяно-Шушенській ГЕС

Путін прирівняв зниклих безвісти на ГЕС в Хакасії до загиблих

Порушено кримінальну справу проти журналіста, який висвітлював аварію на ГЕС

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: