Стали відомі імена винуватців аварії на ГЕС в Хакасії

Перелік співробітників "РусГідро", яких Ростехнагляд рекомендує покарати за НП у Хакасії, повинен бути представлений 15 вересня. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

У список людей, відповідальних за аварію на Саяно-Шушенській ГЕС, потрапили колишній директор станції Микола Неволько і головний інженер ГЕС Андрій Митрофанов. Про це стало відомо з джерел. Перелік співробітників "РусГідро", яких Ростехнагляд рекомендує покарати за НП у Хакасії, повинен бути представлений 15 вересня; в нього увійдуть 10 чоловік.

Неволько залишив пост директора ГЕС на початку вересня, перейшовши на посаду радника виконуючого обов'язки голови правління "РусГідро". На його місце був призначений гендиректор ВАТ "Саяно-Шушенський гідроенергоремонт" Валерій Кярі. В "РусГідро" ці перестановки зв'язали не з оргвисновками, а з тим, що зараз потрібна не людина, яка може керувати станцією, а керівник, який буде "відновлювати її з руїн".

За день до офіційного оголошення причин аварії про них розповів голова Ростехнагляду Микола Кутьін: за його словами, це недоліки в експлуатації другого гідроагрегата і не спрацювали системи захисту. "Чому вони не спрацювали - це інше питання. Але вже після аварії на другий гідроагрегат сьомий і дев'ятий продовжували працювати навіть у затопленому стані, тобто автоматика не спрацювала", - заявив чиновник. Про те, що жодна з трьох систем захисту на ГЕС не спрацювала при аварії, Кутьін оголошував ще 25 серпня; днем пізніше ці слова спростували в НПФ "Ракурс", який розробляє автоматику для станції.

Читайте також:

Аварію на Саяно-Шушенській ГЕС порівняли з Чорнобилем

У Росії відкинули версію теракту на Саяно-Шушенській ГЕС

Путін прирівняв зниклих безвісти на ГЕС в Хакасії до загиблих

Порушено кримінальну справу проти журналіста, який висвітлював аварію на ГЕС

ВідеоЛіквідація аварії на російській ГЕС

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: