Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Стали відомі нові подробиці слідства у вбивсті журналістки на субмарині

У звинуваченні слідчі вимагають для капітана-вбивці найвищого покарання.

Капітану підводного човна "Наутілус" Петеру Мадсену остаточно висунули звинувачення у вбивстві шведської журналістки Кім Волл. Про це повідомляється на сайті поліції Копенгагену.

Петер Мадсен також звинувачується у сексуальних насильницьких діях та розчленуванні тіла жінки.

На думку слідчих, вбивство було заплановане. Проте чи сексуальні насильницькі дії були скоєні до вбивства, чи після у звинуваченні не вказано. Експерти вважають, що капітан човна, швидше за все, задушив жінку або перерізав їй горло.

ВідеоЕксперти заявили про сексуальний контакт Пітера Медсена із тілом Кім Валь після її смерті

"Це дуже незвичайна і вкрай жорстока справа з трагічними наслідками для Кім Волл і її рідних. Справа викликала неймовірний інтерес. Але ми сподіваємося на розуміння преси, що інші докази повинні бути представлені в суді, а не в ЗМІ", — наголосив прокурор з особливих справ Якоб Бух-Йеспен.

Також зазначається, що для вбивці слідство вимагає найвищого покарання – довічного ув`язнення. Зокремо, не виключено примусове психіатричне лікування після обстеження психологічного здоров`я Мадсена.

11 серпня затонув підводний човен Nautilus. На борту були двоє людей: винахідник Петер Мадсен та журналістка, яка писала про нього статтю, Кім Волл. Мадсен стверджував, що висадив Волл на берег і не знає про її місцеперебування, а потім зізнався, що вона загинула на субмарині, а він утопив її тіло в морі. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції