Стали відомі перші результати обстеження здоров’я Трампа

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

За словами лікаря, обстеження відбулося "виключно добре".

У президента США Дональда Трампа чудовий стан здоров'я.

Про це повідомив лікар Білого дому Ронні Джексон ввечері 12 січня за результатами першого офіційного медичного обстеження Трампа з часу його вступу на посаду глави держави близько року тому, передає DW.

За словами лікаря, обстеження відбулося "виключно добре". Медик сказав, що він вивчить отримані дані і повідомить всі подробиці у вівторок, 16 січня.

Своєю чергою, Білий дім представив вельми скупу інформацію про майбутній огляд, відзначивши лише, що психічний стан Трампа не буде предметом обстеження.

Відео"Вогонь і лють": Трамп розкритикував скандальну книгу про себе

Вогонь і лють зараз відчуває президент Америки, а все через скандальне видання. 5 січня у продаж вийшла книга про перший рік президенства Дональда Трампа під назвою "Вогонь і лють: у Білому домі Трампа". Книга одразу стала світовим бестселлером. У першу добу розкупили усі примірники. Що ж за подробиці у книзі та чому Трамп з усіх сил намагався заборонити її видання – дізнайтесь просто зараз.

"Вогонь і лють": Трамп розкритикував скандальну книгу про себе

Нагадаємо, скандальна книжка Майкла Вуллф про перший рік президентства у США Дональда Трампа та про його оточення "Вогонь і лють: у Білому домі Трампа" почала продаватися  5 січня, тобто на чотири дні раніше, ніж було анонсовано. Причиною цьому став неймовірний скандал та ажіотаж, що на цьому фоні з'явився. Цікаво, що книжка вийшла у продаж, незважаючи на попередження юристів Дональда Трампа. Вони надсилали листа видавцю Голту, у якому вимагали відмовитися від публікації або розповсюдження книжки у будь-якому вигляді.  У книзі "Вогонь і лють" журналіст Майкл Вуллф описав найскандальніші факти про президента Дональда Трампа, його сім'ю, політичне оточення та повсякденне життя. Також про його звички, страхи і дивні якості, які, за словами автора, отримані від надійних джерел або ж самих очевидців.

Залиште свій коментар

Вибір редакції