Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Стало відомо, хто може очолити МЗС Німеччини у новому уряді Меркель

Це станеться тоді, якщо СДПН підтримає ухвалення підписаної коаліційної угоди.

Досягнення коаліційної угоди знаменує не лише створення нового уряду ФРН. Воно принесло також і кадрові зміни в керівництві Соціал-демократичної партії Німеччини (СДПН).

У середу, 7 лютого, нинішній лідер німецьких соціал-демократів Мартін Шульц оголосив, що залишає пост керівника політичної сили. Заява пролунала під час засідання партійного керівництва, повідомляють інформагенції Reuters та dpa з посиланням на неназвані джерела в лавах СДПН.

Однією з причин такого кроку Шульц назвав досить складне становище, в якому наразі опинилася політична сила. Свою посаду Шульц має залишити 2 березня цього року. Наступницею 62-річного Шульца на посаді керівника німецьких соціал-демократів буде 47-річна Андреа Налес. Вона стане першою жінкою, котра очолить СДПН за 155-річну історію цієї політсили. Крім того, вона поєднуватиме функції очільниці фракції соціал-демократів у Бундестазі та лідерки партії.

Сам Мартін Шульц, котрий близько року пробув на посту керівника СДПН, очолить, як очікується, міністерство закордонних справ Німеччини. На цій посаді Шульц замінить однопартійця Зіґмара Ґабріеля. Однак це станеться тоді, якщо СДПН підтримає ухвалення підписаної коаліційної угоди. Це питання буде винесене на партійний референдум, який триватиме з 20 лютого по 2 березня.

Нагадаємо, про прорив у тривалих коаліційних переговорах з метою створення так званої великої коаліції стало відомо 7 лютого. Текст підписаної коаліційної угоди передбачає, зокрема, передачу СДПН міністерства закордонних справ, міністерства фінансів та міністерства праці.

ВідеоМіністр закордонних справ Німеччини запропонував поступово знімати санкції з Росії

Знімання санкцій, за його словами, можливе, за умови тривалого перемир'я на Донбасі. Мовляв, це заохотить Росію виконувати Мінські домовленості. Одномоментне скасування обмежень проти Росії Зігмар Габріель назвав "відірваною від реальності" ідеєю.

Міністр закордонних справ Німеччини запропонував поступово знімати санкції з Росії

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції