Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Стало відомо, хто став новим міністром закордонних справ Великої Британії

Пост міністра охорони здоров'я замість Ханта зайняв Меттью Хенкок.

Джеремі Хант змінив Бориса Джонсона на посаді міністра закордонних справ Великої Британії, повідомили в понеділок на Даунінг-Стріт. У понеділок Джонсон подав у відставку, пояснивши своє рішення відсутністю підтримки своєї позиції по Brexit.

"Королева була рада схвалити призначення високоповажного Джеремі Ханта в якості міністра закордонних справ і у справах Співдружності Націй", - йдеться в повідомленні Даунінг-стріт у твіттері.

Пост міністра охорони здоров'я замість Ханта зайняв Меттью Хенкок, який раніше обіймав інші посади в уряді Британії.

ВідеоБорис Джонсон розказав на саміті про розслідування отруєння Скрипаля

Євросоюз вимагає від Росії негайно надати міжнародним експертам усі дані про розробки газу "Новачок", яким могли отруїти Скрипаля. Про це йдеться в оприлюдненій офіційній заяві ЄС. Про гучне отруєння говорили на зустрічі у Брюсселі. Окрема тема дискусій - ситуація в Україні.

Борис Джонсон розказав на саміті про розслідування отруєння Скрипаля

Хант є членом Консервативної партії, він був міністром охорони здоров'я в першому і другому кабінеті Девіда Кемерона. Цю ж посаду він досі обіймає в кабінеті Терези Мей. Крім того, 2010 по 2012 роки Хант був міністром культури, ЗМІ, Олімпійських ігор і спорту Великої Британії. 

Батько Ханта з 1985 по 1987 роки обіймав посаду командувача флотом британських ВМФ - одне з вищих звань у британському ВМФ. У 2009 році Хант одружився на китаянці Люсії Гуо, у них є син і дві дочки.

Подібні рішення чиновники прийняли після затвердження нового плану виходу Великобританії з ЄС. Він був прийнятий у п'ятницю після запеклих дебатів. План передбачає "м'який" варіант Brexit: створення зони вільної торгівлі з ЄС для промислових і сільськогосподарських товарів і збереження митних стандартів союзу на британських кордонах.

Противники цієї стратегії, серед яких і екс-глава МЗС Борис Джонсон, вважають, що подібні умови поставлять Лондон в залежне становище по відношенню до Євросоюзу і при цьому позбавлять Велику Британію можливості впливати на рішення, що приймаються в Брюсселі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції