Стало відомо, коли можуть переглянути рішення про відновлення вакцинації Johnson & Johnson в США

Стало відомо, коли можуть переглянути рішення про відновлення вакцинації Johnson & Johnson в США

УНІАН

Немає достатніх даних про серйозні побічні ефекти вакцини.

Незалежна консультативна група при Центрах з контролю і профілактики захворювань США відклала винесення рекомендації про продовження використання вакцини виробництва компанії Johnson & Johnson.

Про це інформує The Hill.

Члени консультативного комітету з практики імунізації заявили, що вони не можуть ухвалити рішення про те, чи слід продовжувати вакцинацію, оскільки немає достатніх даних про серйозні побічні ефекти вакцини. Вони заявили, що їм потрібно більше інформації про осіб, які можуть бути найбільш схильні до ризику утворення тромбів.

Вакцину Johnson & Johnson раніше використовували в США, але вирішили призупинити її застосування, поки йде розслідування виникнення рідкісного і важкого типу тромбів після щеплення цим препаратом.

Через це минулого тижня закрилося два центри масової вакцинації в штатах Північна Кароліна і Колорадо о.

До перевірки передбачуваного зв'язку між щепленням і тромбозами приступили Центри з контролю і профілактиці захворювань США, управління з контролю за продуктами та ліками США і Європейське агентство з лікарських препаратів.

Ускладнення виникли в шести жінок. Одна з них померла, а ще одна перебуває в тяжкому стані в лікарні.

Зараз відстрочка з прийняттям рекомендацій означає, що припинення використання вакцини поки залишається в силі. Імовірно, чергова зустріч експертів відбудеться протягом найближчих 10 днів.

Також раніше повідомлялося про виникнення тромбозу у тих, хто прищепився вакциною виробництва AstraZeneca. Ряд країн відмовилися від її використання.

Новини світу: у США призупинили щеплення вакциною Johnson & Johnson

Новини світу: у США призупинили щеплення вакциною Johnson & Johnson

Підписуйтесь на наші канали в Telegram і Viber.