Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Стало відомо, коли поховають одного з убитих в ЦАР російських журналістів

Прощання відбудеться на Троєкуровському кладовищі.

Похорон загиблого в Центральноафриканській республіці режисера Олександра Расторгуєва відбудуться 7 серпня в Москві.

Про це повідомив його колега Павло Костомаров у Facebook.

Воля родичів Саші Расторгуєва. Саша упокоїться в Москві у вівторок, 7 серпня. Відспівування розпочнеться о 13:00 у храмі...

Опубліковано Pavel Kostomarov Неділя, 5 серпня 2018 р.

"Воля родичів Саші Расторгуєва. Саша упокоїться в Москві у вівторок, 7 серпня", - писав Костомаров у соцмережі.

Відспівування розпочнеться у храмі Косьми і Даміана в Столєшніковому провулку, прощання відбудеться у великому ритуальному залі Троєкуровського кладовища.

ВідеоВ Африці розстріляли російських журналістів, які розслідували діяльність ПВК Вагнера

Тіла трьох чоловіків знайшли у Центральноафриканській республіці . Найімовірніше, знімальна група їхала до міста Сібю, де натепер діють російські військові. Дорогою медійники потрапили у засідку і їхню машину розстріляли. 

В Африці розстріляли російських журналістів, які розслідували діяльність ПВК Вагнера

Нагадаємо, 31 липня в ЦАР миротворці знайшли тіла трьох убитих російських журналістів - Орхана Джемаль, Кирила Радченко та Олександра Расторгуєва. Вони планували відвідати базу на території маєтку Беренго, де, за даними ЗМІ, можуть перебувати найманці ПВК "Вагнер". В цілому ж в країні вони знімали документальний фільм про російських найманців.

Журналісти прилетіли до столиці ЦАР Бангі у суботу, 28 липня. Наступного дня знімальна група поїхала на базу Беренго, але журналістів туди не пустили, зажадавши від них акредитацію від Міноборони ЦАР. На базі переписали дані росіян і сказали, що акредитації можуть дати через п'ять днів.

Центральноафриканске видання Palmares Centrafrique з посиланням на свої джерела повідомило, що трьох російських журналістів викрали і допитали перед вбивством.

Вибір редакції