Стало відомо, коли розпочнуться перші громадські слухання щодо імпічменту Трампа

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Цей крок знаменує значне прискорення розслідування імпічменту.

6 листопада член Палати представників США Адам Шифф, демократ, який очолює розслідування у справі про імпічмент Дональда Трампа оголосив, що перші відкриті слухання у справі відбудуться вже наступнго тижня - демократи почнуть нову фазу свого розслідування.

Про це повідомляє ABC News.

Цей крок знаменує собою значне прискорення розслідування імпічменту.

Шифф сказав, що в середу, 13 листопада, Комітет з питань розвідки Палати представників заслуховуватиме головного американського дипломата в Україні посла Вільяма Тейлора, а також заступника помічника держсекретаря Джорджа Кента.

Потім, в п'ятницю, 15 листопада, в комітеті запланований виступ колишнього посла США в Україні Марі Йованович.

Нагадаємо, Палата представників США 24 вересня офіційно розпочала процедуру імпічменту президента Дональда ТрампаЗа словами голови нижньої палати Конгресу Ненсі Пелосі, своїми діями Трамп підриває національну безпеку Штатів та діяльність розвідки країни. Звинувачення Трампа стосується його міжнародної розмови із президентом України Володимиром Зеленським.

31 жовтня Палата представників у Конгресі США ухвалила резолюцію, яка формалізує процедуру імпічменту президента Дональда Трампа. Голосування вирішувало, чи буде Конгрес продовжувати розслідування справи і як саме. Відтепер розслідування дій президента продовжать згідно з ухваленими в резолюції пунктами.

ТСН.ua розповідає, як саме відбуватиметься процедура імпічменту президента США.

Відео Конгрес США оприлюднив стенограми у справі про імпічмент Трампа

Конгрес США оприлюднив розшифровку доповідей колишніх посла Сполучених Штатів в Україні Марі Йованович і радника держсекретаря США - Майкла Мак-Кінлі. Під час свідчення Йованович розказала, що міністр МВС Аваков переконував її, що колишній Генпрокурор України Юрій Луценко разом з юристом Трампа Рудольфом Джуліані намагалися зіпсувати її репутацію.  

Конгрес США оприлюднив стенограми у справі про імпічмент Трампа

Залиште свій коментар

Вибір редакції