Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Стало відомо, коли відбудеться наступна зустріч Путіна і Трампа

Зустріч лідерів РФ і США в Гельсінкі тривала більше двох годин.

Президенти РФ і США Володимир Путін і Дональд Трамп не обговорювали на переговорах у Гельсінкі терміни наступної зустрічі, але у них може з'явитися можливість поговорити "на полях" одного з азіатських заходів або на саміті "двадцятки" в Аргентині, заявив глава російської держави.

"Ми не визначали термін наступної зустрічі, але у нас в рамках одного з азіатських заходів можлива зустріч "на полях" цього заходу, а потім - в Аргентині "двадцятка", можемо зустрітися і там", - сказав Путін в інтерв'ю "Першому каналу".

Східноазіатський саміт відбудеться в Сингапурі в листопаді 2018 року, саміт "двадцятки" - в Аргентині 30 листопада - 1 грудня.

Нагадаємо, що 16 липня в Гельсінкі відбулася довгоочікувана зустріч президентів США і Росії. На прес-конференції вони розповіли, що говорили про Сирію, Крим, двосторонні відносини і російське втручання в американські вибори.

ВідеоТрамп заявив, що не очікує радикальних рішень під час зустрічі з Путіним

Американський президент прибув до Гельсінкі учора ввечері із Шотландії. Зранку він поїде в президентський палац, де його зустріне президент Фінляндії з дружиною, а Володимир Путін прибуде в палац близько обіду.

Трамп заявив, що не очікує радикальних рішень під час зустрічі з Путіним

Вибір редакції