Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Стало відомо, коли юристи вирішать можливість допиту Трампа Мюллером

Щодня підхід адвокатів до цього питання зазнає деяких змін.

Юристи, які консультують президента США Дональда Трапа щодо розслідування "російської справи", сподіваються вирішити до 17 травня питання про те, чи глава держави має давати показання спецпрокурору Роберту Мюллеру, повідомляє газета The Wall Street Journal з посиланням на адвоката Трампа Рудольфа Джуліані.

За даними видання, серед команди юристів Трампа давно існують розбіжності з приводу того, чи варто президенту США погоджуватися на бесіду з Мюллером чи ні. Якщо Трамп погодиться, то це рішення піддає його юридичним небезпекам, однак воно також може прискорити завершення розслідування, пише газета.

ВідеоСпецпрокурор Роберт Мюллер пригрозив викликати президента США до суду

Це станеться у випадку, якщо він відмовиться давати свідчення. Про це пише The Washington Post. Список із пів сотнею запитань, які стосуються зв'язків Трампа із Москвою вже надіслали адвокатам президента. Спеціальне розслідування російських зв'язків Трампа триває більше року. Слідчі підозрюють, що Москва втрутилася у президентські вибори 2016 року.

Спецпрокурор Роберт Мюллер пригрозив викликати президента США до суду

За словами Рудольфа Джуліані, щодня підхід адвокатів до цього питання зазнає деяких змін.

Сам адвокат ставиться скептично до того, щоб Трамп дав свідчення спецпрокурору. "Безпечний курс для президента - відмовитися від дачі свідчень", - вважає Джуліані.

Дональд Трамп неодноразово спростовував звинувачення на адресу його передвиборного штабу щодо змови і координації дій з представниками Росії напередодні американських президентських виборів 2016 року.

Зараз під керівництвом спецпрокурора Роберта Мюллера триває розслідування, метою якого є встановити, чи мав місце передбачуване російське втручання у вибори.

Раніше були оприлюднені майже півсотні питань офісу спецпрокурора Роберта Мюллера до президента США.

Залиште свій коментар

Вибір редакції