Стало відомо, коли закінчиться "полон" охопленого коронавірусом лайнера з українцями на борту

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

На борту перебувало 25 українців, двоє з них підхопили хворобу.

Карантин на круїзному лайнері "Diamond Princess", який "застряг" поблизу порту Йокогами в Японії через спалах нового коронавірусу, закінчиться 19 лютого.

Про це із посиланням на оператора Princess Cruises повідомляє CNN.

Виконавчий віцепрезидент компанії Рай Калуорі заявив, що "найвищим пріоритетом є надання гостям та екіпажу прописаних їм ліків". На судні працює команда з семи фармацевтів.

Японські медики підтвердили на кораблі 175 випадків зараження новим коронавірусом. Це найбільша концентрація інфікованих за межами материкового Китаю.

Понад 3,7 тисячі пасажирів та екіпажу перебувають на судні від 4 лютого. Зокрема й 25 українців - двоє з них підхопили хворобу. Що відомо про круїз Diamond Princess, як лайнер став "карантинною зоною на воді" та у якому стані перебувають інфіковані коронавірусом громадяни України – читайте у матеріалі ТСН.ua

Нагадаємо, спалах вірусу розпочався з ринку морепродуктів та тварин у китайському місті Ухань. Він викликає симптоми, схожі на застуду, але швидко вражає легені й інші органи. Патоген належить до великої родини коронавірусів. Хвороба поширилася вже на десятки країн. Двоє українців підхопили вірус на круїзному лайнері.

Всесвітня організація охорони здоров'я дала офіційну назву новому вбивчому коронавірусу з Китаю - COVID-19. У самому Китаї його раніше назвали NCP (Novel Coronavirus Pneumonia), що означає - пневмонія, яка викликається новим типом коронавіруса. Перша вакцина від цього типу коронавірусу з'явиться не раніше, ніж через півтора року.

Схоже, джерелом спалаху коронавірусу є якась тварина. Водночас відомо, що вірус може передався і від людини людині повітряно-крапельним шляхом. Є підозри, що недуга може передаватися навіть в інкубаційний період, коли носій хвороби не підозрює, що інфікований.

Всесвітня організація охорони здоров'я за підсумками екстреної наради оголосила спалах коронавірусу надзвичайною ситуацією міжнародного значення. Це стало опосередкованим визнанням того, що стримати поширення хвороби не вдається і вона з локальної проблеми набуває глобального масштабу. 

Базові рекомендації для уникнення зараження коронавірусом:

  • уникати контактів з тваринами;
  • не їсти сире або погано оброблене м'ясо;
  • уникати контактів з людьми, у яких є ознаки захворювання;
  • регулярно та ретельно мити руки.

Детальніше про те, що відомо про загадкову недугу, як вона виникла та чому викликає занепокоєння у медиків – читайте у матеріалі ТСН.ua.

Плейлист 149 відео Смертоносний коронавірус з Китаю

Світом шириться новий вірус з Китаю. Інфіковано понад 500 осіб.

Смертоносний коронавірус з Китаю

Залиште свій коментар

Вибір редакції