Стало відомо місцеперебування заступника посла КНДР у Британії, який втік із родиною

Дипломат дезертирував через невдоволення режимом та заради майбутнього його дитини.

Заступник та радник посла КНДР у Великій Британії, який втік разом зі своєю сім'єю з Лондона, перебуває у Південній Кореї. Про це на прес-конференції повідомив прес-секретар Південнокорейського міністерства об'єднання Чон Чжун Хі, передає Independent.

Тхе Ен Хо дезертирував через невдоволення режимом та заради майбутнього його дитини.

Чон Чжун Хі відмовився надавати більш детальну інформацію про те, коли дипломат прибув до Південної Кореї, аргументувавши це тим, що Тхе Ен Хо та його родина перебувають під захистом уряду.

"Наразі вони під захистом уряду і мають пройти необхідні процедури відповідних інституцій, як це зазвичай робиться", - розповів Чон Чжун Хі.

За даними південнокорейської щоденної газети JoongAng Ilbo, посольство КНДР намагалося з'ясувати місцеперебування дипломата, однак зазнало невдачі.

Повідомляється, що до обов'язків Тхе Ен Хо у посольстві входило відстеження північнокорейських перебіжчиків у Лондоні та в околицях. Крім того, він допомагав протистояти критиці Великобританії, які країна висловлювала через порушення у КНДР прав людини. Дипломат також надавав консульcькі послуги.

Зазначимо, утечу дипломата разом з родиною корейські ЗМІ назвали одним з найгучніших випадків дезертирства за останні роки.

Заступник посла КНДР втік із сім'єю з Лондона до "третьої країни" - ЗМІ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: