Стало відомо місцезнаходження таємних паперів Муссоліні

Син одного зі сподвижників Муссоліні розповів про таємну схованку щоденників Муссоліні та державних документів того часу.

Сину сподвижника Беніто Муссоліні відомо, де знаходяться щоденники фашистського диктатора.

За словами 74-річного Рокко делла Морте, його батько, Гільєльмо делла Морте, який був під час Другої світової війни генеральним консулом Італії в Німеччині, повідомив йому в 1954 році, в день його 18-річчя, що зарив ящик з щоденниками, листами і документами Муссоліні в долині Сплуга, неподалік від кордону зі Швейцарією.

Цю коробку йому передав сам Муссоліні в 1945 році, незадовго до своєї загибелі.

Делла Морте уточнив, що побував на зазначеному місці його батьком і переконався, що ящик все ще там. Батько заповів йому оприлюднити відомості про папери Муссоліні після 2025 року, але він вирішив зробити це раніше, побоюючись забрати таємницю із собою в могилу.

Крім особистих щоденників і листів Муссоліні, у ящику можуть перебувати якісь державні папери, які колишній дуче, ймовірно, мав намір використовувати в переговорах про свою здачу союзникам.

Основоположник фашизму Беніто Муссоліні очолював Італію з 1922 по 1943 рік. Потім він близько півтора років очолював так звану Республіку Сало на півночі Італії, яка перебувала з фактичним контролем Німеччини. У квітні 1945 року, дізнавшись, що німецькі війська в Італії вирішили скласти зброю, він спробував утікти в нейтральну Швейцарію, але був спійманий партизанами і розстріляний у селі Медзагра.

Читайте також:

На Сицилії розвісили плакати з Гітлером у рожевій нацистській формі

У Римі з'явилися плакати Муссоліні

У Німеччині 88-річного ветерана СС засудили до довічного ув'язнення

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: