Стало відомо, в яку колонію відправили Ходорковського

У пресі з’явилась інформація, що Ходорковський відбуватиме покарання в одній із колоній у Вологодській області. Де перебуває Платон Лебедєв - невідомо.

Колишній глава "ЮКОСа" Михайло Ходорковський буде відбувати покарання в одній з виправних колоній Вологодської області.

Про це повідомило джерело в одному з управлінь Федеральної служби виконання покарань (ФСВП).

Офіційного підтвердження інформації про етапування Ходорковського під Вологду поки немає. Дружину Ходорковського Інну як і раніше, офіційно не повідомили про те, в яку колонію відправлений її чоловік.

В регіоні знаходяться дві колонії загального режиму - у місті Устюжна і Великому Устюзі.

Засуджений на 12,5 років бізнесмен був етапований з московського СІЗО "Матроська тиша" 10 червня. При цьому ні родичі Ходорковського, ні його адвокати про місце відбування покарання не були поставлені до відома.

Та ж ситуація склалася з компаньйоном Ходорковського Платоном Лебедєвим, також засудженим до 12,5 років колонії загального режиму. Його етапували в колонію в той же день, що і Ходорковського. При цьому інформації про те, де він буде відбувати своє покарання, в ЗМІ поки не потрапляло.

У рамках вироку по першій кримінальній справі "ЮКОСа" Ходорковський відбував покарання у Краснокаменську Читинської області. Лебедєв, у свою чергу, сидів у колонії, розташованій в селищі Харп Ямало-Ненецького автономного округу.

Згідно з вироком по другій кримінальній справі, Ходорковський і Лебедєв повинні вийти на свободу у 2016 році (термін другого вироку був частково складний з першим). При цьому обидва бізнесмени подали скаргу на вирок і прохання про умовно-дострокове звільнення.

Читайте також:

Ходорковський і Лебедєв оскаржили винесений їм вирок

Ходорковському і Лебедєву зменшили перебування за ґратами

Ходорковський розповів про доходи, звинуваченнях у вбивстві і розваги у в’язниці

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: