Стало відомо, як капітан "Булгарії" намагався врятувати теплохід

Капитан Олександр Островський знав, що судно гине, відхилився від курсу і йшов на мілину, до якої не дотягнув 40 метрів.

Капітан "Булгарії" Олександр Островський намагався врятувати теплохід від загибелі, вивівши його на мілину, але корабель трохи не дотягнув до неї. Про це повідомив начальник Приволзького регіонально відділення МНС РФ Ігоря Паньшін.

"Ймовірно, він знав, що судно гине, відхилився від курсу і йшов на мілину, до якої не дотягнув 40 метрів. Швидкість була включена на повну потужність", - заявив представник МНС.

За його словами, якби судно вдалося посадити на мілину, наслідки катастрофи були б значно менш трагічними.

ВОДОЛАЗИ ПРО "БУЛГАРІЮ": ФІЛЬМ ЖАХІВ НЕ ПОРІВНЯЄТЬСЯ З ТИМ, ЩО МИ БАЧИЛИ

Наразі, за словами Паньшіна, "Булгарія" піднята на поверхню і стоїть на мілині. На борту ведеться відкачка води і пошуки тіл загиблих. Після того, як всю воду відкачають судно зможе триматися на воді самостійно. Після цього "Булгарії", швидше за все, відбуксують в док.

За останніми даними, в результаті катастрофи теплохода "Булгарія" 120 людей загинули і ще двоє залишаються зниклими без вісті. Їхні тіла шукають на борту теплохода, а також в акваторії Куйбишевського водосховища.

Капітан "Булгарії" Олександр Островський загинув в аварії корабля разом з дружиною. Їхні тіла були виявлені рятувальниками 12 липня.

Читайте також:

Загибель "Булгарії" передрікали давно: на форумах робили ставки, коли потоне теплохід

Пасажири "Булгарії" намагалися врятувати дітей і потонули разом з ними

Катастрофа "Булгарії": жінка, що втратила сина, розповіла про "показуху" влади

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: