Старший син Кім Чен Іра виступив проти передачі влади в спадщину

Старший син лідера КНДР розуміє, що передача влади в спадщину в Північній Кореї - політична необхідність, але не схвалює таке рішення батька.

Старший син лідера КНДР Кім Чен Іра - Кім Чен Нам вважає неправильним передачу влади в спадщину в Північній Кореї.

Кім Чен Нам, який живе в Китаї, заявив в інтерв'ю японській телекомпанії, що не хотів би посісти місце глави КНДР, але додав, що передача влади в спадщину в Північній Кореї - політична необхідність.

При цьому він побажав успіху молодшому братові Кім Чен Уну, якого батько вибрав своїм наступником. "Я бажаю, щоб мій брат зробив все можливе для північнокорейського народу, для його процвітання", заявив Кім Чен Нам, зазначивши, що готовий у будь-який час допомогти братові.

39-річний Кім Чен Нам потрапив у немилість батька після того, як спробував виїхати до Японії за підробленими документами.

Нагадаємо, в кінці вересня на першій за останні 44 роки партійній конференції Трудoвої партії Кореї (ТПК) молодший син Кім Чен Іра Кім Чен Ун був введений до складу ЦК партії, а також був призначений на пост віце-голови Центральної військової комісії.

Крім того Кім Чен Ір присвоїв своєму молодшому синові звання генерала. На думку низки спостерігачів, це тільки початок сходження Кім Чен Уна до спадкоємства керівних постів у КНДР.

8 жовтня високопоставлений північнокорейський функціонер вперше публічно підтвердив, що наступником лідера КНДР Кім Чен Іра стане його молодший син Кім Чен Ун.

Раніше повідомлялося, що Кім Чен Ун скористався допомогою пластичних хірургів, щоб стати більш схожим на свого діда - Кім Ір Сена.

Читайте також:

У КНДР підтвердили чутки про спадкоємця Кім Чен Іра

Син лідера КНДР зробив пластичну операцію, щоб бути схожим на діда

У КНДР вперше опублікували фото наступника Кім Чен Іра

Син лідера КНДР став членом ЦК правлячої партії країни

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: