Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Старшого брата Кім Чен Ина попросили не критикувати Північну Корею

Кім Чен Нам пророкував Північній Кореї економічний колапс, а також зазначав, що його брат лише формально керує державою.

Влада КНДР попросили старшого брата північнокорейського лідера Кім Чен Ина утриматися від критики політичного режиму країни.

Бесіда з 41-річним Кім Чен Намом, які постійно проживають в Макао, відбулася близько двох місяців тому, під час його таємного візиту на батьківщину. Один з керівників Робітничої Партії Північної Кореї зажадав від нього припинити давати коментарі іноземним ЗМІ про політичне життя КНДР і критикувати затвердження Кім Чен Ина як лідер країни. З якою метою Кім Чен Нам відвідував Північну Корею, не повідомляється.

Кім Чен Нам мешкає в Китаї протягом більш ніж 10 років і не підтримує зв'язок з правлячою верхівкою Північної Кореї. У 2001 році він був спійманий з фальшивим паспортом на шляху до Японії, де він, як повідомлялося, хотів відвідати Діснейленд. Вважається, що Кім Чен Нам є старшим сином Кім Чен Іра.

У січні 2012 року, після смерті Кім Чен Іра, в Японії вийшла книга репортера газети Tokyo Shimbun Йодзі Гомі, заснована на листуванні і бесідах з Кім Чен Намом. Син керівника КНДР в бесідах з журналістом, зокрема, пророкував Північній Кореї економічний колапс, а також зазначав, що його брат Кім Чен Ин лише формально керує державою. Також він критикував процедуру передачі влади в спадщину, вважаючи її неприйнятною з точки зору здорового глузду.

Залиште свій коментар

Вибір редакції