Стартує суд над Березовським

Савеловський суд Москви 2 липня приступить до розгляду справи Бориса Березовського, звинуваченого в розкраданні грошових коштів Аерофлоту.

Савеловський суд Москви у понеділок, 2 липня, приступить до розгляду справи бізнесмена Бориса Березовського, звинуваченого в розкраданні грошових коштів компанії Аерофлот.

Борис Березовський
Архів
Борис Березовський вважає суд над собою фарсом (Фото: novayagazeta.ru)

Слухання проходитимуть в закритому режимі, а сам Березовській вважає те, що відбувається "фарсом". Останнім часом ФСБ активізувалася, оприлюднюючи широкому загалу дані про співпрацю Бориса Березовського з британськими спецслужбами.

Як повідомила прес-секретар Мосміськсуда Анна Усачева, процес проходитиме у формі заочного розгляду. За її словами, у понеділок в суді відбудеться попереднє слухання. "Оскільки звинувачуваний знаходиться в розшуку, справа відносно нього розглядатиметься заочно. Чинне законодавство такий порядок передбачає", - сказала прес-секретар.

Тим часом Березовський заборонив своїм адвокатам брати участь в судовому процесі по справі про розкрадання грошових коштів Аерофлоту. "Ми надіслали лист в суд, в якому заявили про відмову від участі в судовому процесі. Наші дії були узгоджені з підзахисним", - заявив адвокат Андрій Боровков. Березовській заявив, що не має наміру брати участь в цьому фарсі, тому ні він, ні його адвокати брати участь в процесі не будуть.

В той же час адвокат підкреслив, що на прохання суду захист все ж таки візьме участь, але тільки на стадії попередніх слухань. "Згідно законодавству, така категорія справ не може розглядатися без участі захисту, тому, швидше за все, Березовському буде наданий адвокат по призначенню", - сказав захисник.

Раніше Генеральна прокуратура Росії повідомила про завершення розслідування кримінальної справи. Згідно повідомленню, "Березовський обвинувачується в розкраданні грошових коштів цієї авіакомпанії в крупному розмірі на загальну суму більше 214 млн. рублів шляхом шахрайства (ч.3 ст. 159 КК РФ) і легалізації грошових коштів, викрадених у ВАТ "Аерофлот", на суму більше 16 млн. рублів (ч.3 ст. 174 КК РФ)".

8 червня 2007 року адвокати звинувачуваного закінчили знайомитися з матеріалами справи, відзначили в Генпрокуратурі.

Статті Кримінального кодексу РФ, за якими обвинувачується Березовський, передбачають максимальне покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 10 років.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: