Стартує знаменитий авіасалон в Ле Бурже

Один з найбільших світових форумів виробників літальних апаратів і космічної техніки відкривається 18 червня в паризькому передмісті Ле Бурже.

Ле Бурже
РИА Новости
Салон Ле Бурже (Фото: salon-du-bourget.fr)

Один з найбільших світових форумів виробників різноманітних літальних апаратів і космічної техніки відкривається сьогодні, 18 червня, в паризькому передмісті Ле Бурже.

Робота салону продовжиться до 24 червня, і перші чотири дні він буде відкритий виключно для професіоналів. А вже з п'ятниці по неділю оглянути експозицію і постежити за демонстраційними польотами зможе і широка публіка. Вартість вхідного квитка складає 12 євро для звичного відвідувача, а ось для профі денний тариф обійдеться в 40 євро.

Відомо, що в цьому форумі візьмуть участь близько 2 тисяч компаній і підприємств з 42 країн світу, які продемонструють відвідувачам зразки своєї продукції, до якої увійдуть не тільки новинки і прототипи, що ще не вийшли із стадії конструкторських розробок. Тут можна також буде побачити і серійні зразки літальних апаратів цивільного і військового призначення, а також двигуни, авіоніку та багато іншого.

Ле Бурже2
Салон Ле Бурже (Фото: salon-du-bourget.fr)

Як завжди, найбільші компанії і підприємства відкриють свої власні шале і будуть представлені першими особами - президентами і генеральними директорами, а в числі гостей очікуються не тільки фахівці, але й міністри і навіть глави держав і урядів. Повідомляється, що в цілому салон в Ле Бурже відвідають близько 140-150 офіційних делегацій з 60 країн світу.

Представники оргкомітету салону повідомляють, що відвідувачі зможуть спостерігати близько 40 демонстраційних польотів. Проте родзинкою салону, за словами фахівців, стане поява в паризькому небі багатофункціонального російського винищувача МиГ-29ОВТ, який оснащений двигуном з вектором тяги, який відхилюється і завдяки цьому здатний виконувати унікальні фігури вищого пілотажу.

У космічній частині салону лідерство візьмуть на себе Роскосмос і Європейське космічне агентство. Також окрему експозицію покаже Японське космічне агентство.

Нагадаємо, що салон в Ле Бурже проводиться раз в два роки. Варто відзначити, що попередня виставка виявилася рекордною по числу відвідувачів - близько 500 тисяч чоловік, зокрема 223 тисячі професіоналів, відвідало салон.

ВідеоАвіасалон

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: