Статки Барака і Мішель Обами сягнули 4 мільйонів

Президент і перша леді США заробили у 2010 році 1,7 млн.дол. Решта - банківські вклади та доходи з книг.

Фінансові активи Барака і Мішель Обами становлять як мінімум 4 мільйони доларів. Про це йдеться в документах, опублікованих у понеділок адміністрацією США.

Дохід та активи сім'ї президента США становлять зарплата глави держави (близько 400 тисяч доларів щорічно), авторські виплати за видані книги, банківські вклади, кошти на пенсійних рахунках, цінні папери US Treasuries, а також ряду компаній.

Згідно з оприлюдненою кілька місяців тому декларацією про доходи, президент і перша леді США заробили у 2010 році 1,7 млн.дол.

Основний дохід Бараку Обамі і його дружині Мішель, як і раніше приносять авторські відрахування з продажів книг, проте в 2010 році вони помітно скоротилися.

На благодійність президентське подружжя перерахувало 245 тисяч дол.

Щорічно високопоставлені американські чиновники оприлюднюють дані про доходи та накопичених активах, в тому числі фінансових коштах та цінних паперах. Таку вимогу висуває до співробітників адміністрації закон про дотримання етики членами уряду, прийнятий конгресом в 1978 році.

В даний час опубліковані дані сім'ї Обами, а також відомості про стан родини віце-президента Джозефа Байдена.

У найближчому майбутньому, як очікується, Білий дім опублікує інформацію про фінансовий стан інших співробітників адміністрації.

Читайте також:

Обама передрік США нову економічну кризу

Американець довів, що свідоцтво про народження Обами - фальшивка (відео)

Рейтинг Обами підскочив після ліквідації бен Ладена

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: