Статую Свободи закриють на рік

У жовтні планують закрити статую Свободи у Нью-Йорку у зв'язку з ремонтом. Статую планують обладнати новими входами, ліфтами і сходами.

Статую Свободи в Нью-Йорку закриють для відвідування в зв'язку проведенням робіт з поліпшення систем безпеки. Доступ в статую буде закрито протягом року.

Роботи почнуться після 12 жовтня 2011 - у цей день пам'ятнику виповниться 125 років. Статую планують обладнати новими входами, ліфтами і сходами. Вартість робіт оцінюється в 26 мільйонів доларів.

Статуя Свободи - одна з головних визначних пам'яток Нью-Йорка. Щорічно її відвідує понад 5 мільйонів людей, причому пік припадає на літній період, коли кількість відвідувачів сягає 20 тисяч осіб на день. Всередині вінця на голові статуї розташована один з найвідоміших у США оглядових майданчиків.

Статуя була закрита для відвідування після терактів 11 вересня 2001 року і відновила роботу тільки в 2004 році. Оглядовий майданчик у короні статуї залишався закритим аж до літа 2009 року.

Статуя Свободи була відкрита в 1886 році - у рік сторіччя прийняття Декларації незалежності США. Монумент був створений у Франції і переданий США як "дар від французького народу". За деякими відомостями, для створення статуї була використана російська мідь, вироблена в Нижньому Тагілі. Захисну металеву конструкцію для перевезення статуї через океан проектував інженер Гюстав Ейфель.

Читайте також:

Відвідувачів Статуї Свободи терміново евакуювали

Статуя Свободи знову відкривається для відвідувачів

У Ріо-де-Жанейро закрили статую Христа Спасителя

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: