Перейти до змісту
"Ставленик Ердогана" переміг на президенських виборах на північному Кіпрі

"Ставленик Ердогана" переміг на президенських виборах на північному Кіпрі

Ерсін Татар заручився підтримкою 51,74% голосів виборців.

Прем'єр-міністр самопроголошеної Турецької Республіки Північного Кіпру (ТРПК) і лідер правлячої Партії національної єдності Ерсін Татар, якого відкрито підтримують влада Туреччини, здобув перемогу на виборах президента цієї невизнаної республіки.

Про це повідомляє в неділю, 18 жовтня, агентство Kibris.

За його даними, після підрахунку голосів з усіх 738 виборчих дільниць Татар заручився підтримкою 51,74% виборців (67 385 голосів), які прийшли на вибори. За його суперника, чинного президента ТРПК Мустафу Акинджі проголосували 48,26% виборців (62 858 голосів). Як зазначає агентство, у виборах взяли участь 133 953 виборця (67,3% від облікового складу).

Татар здобув перемогу в першому турі, коли за нього проголосували 32,35% тих, хто прийшов на виборчі дільниці, в той час як за Акинджі - 29,84%. Протягом тижневого проміжку між турами Акинджі отримав підтримку опозиційної Республіканської турецької партії, чий лідер Туфан Ерхюрман прийшов до фінішу першого туру третім з результатом 21,68% голосів. У цій ситуації Татар висловив невдоволеність низькою явкою в першому турі (58,22%) і закликав своїх прихильників мобілізувати зусилля в другому. У неділю на дільниці прийшло на 9% більше виборців, ніж тиждень тому.

Нагадаємо, що з 1 листопада Кіпр скасовує програму, згідно з якою людина могла отримати громадянство країни в обмін на інвестиції. Це пов'язано з частими зловживаннями положеннями програми. Відповідне рішення ухвалила Рада міністрів Кіпру 

Відео Правила "Сніданку" на Кіпрі: як готують сир халумі та чому Руслан Сенічкін ледь не залишився на острові

Як готують справжній кіпрський делікатес, сир халумі, та чому Руслан Сенічкін ледь не залишився жити і працювати на острові - дивіться просто зараз. Друга серія нашої кулінарної подорожі "Правила Сніданку на Кіпрі".

Правила "Сніданку" на Кіпрі: як готують сир халумі та чому Руслан Сенічкін ледь не залишився на острові

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин