Стіна безпеки для Саудівської Аравії

Саудівська Аравія готова витратити 1 млрд, щоб відгородитися стіною від Іраку.

Стіна з колючим дротом (Фото: petersburgphoto.ru)
Стіна складатиметься з двох рядів колючого дроту. По всій довжині "стіни" будуть встановлені найсучасніші радари та прилади інфрачервоного випромінення (Фото: petersburgphoto.ru)
"Стіна безпеки" буде споруджена по всій довжині саудівсько-іракського кордону, що простягається на 900 кілометрів, повідомляє у четвер газета "Ер-Ріяд".

Вартість "паркану", який має повністю виключити можливість незаконного переходу кордону між двома сусідніми країнами, перевищить мільярд доларів, відзначає видання.

"Стіну, що проходитиме пустинною місцевістю, планується звести у 2008 році. Вона складатиметься з двох рядів колючого дроту. По всій довжині "стіни" будуть встановлені найсучасніші радари та прилади інфрачервоного випромінення," - сказав газеті офіційний представник міністерства внутрішніх справ королівства генерал Мансур ат-Туркі.

Тендер на ведення будівництва буде проведений, за його словами, наприкінці цього року.

Саудівська Аравія має намір наглухо закрити кордон з окупованою американськими військами сусідньою країною, щоб повністю виключити проникнення в королівство бойовиків з Іраку та релігійних екстремістів, що прямують до Іраку через територію країни.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: