Стіна на кордоні з Мексикою та торгові війни з Китаєм. Ключові пункти програми Трампа

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Республіканець планує зробити міграційну політику жорсткішою. 

Сьогодні, 9 листопада,  Дональд Трамп став переможцем виборів президента США, тому ТСН.ua вирішив нагадати ключові позиції його передвиборчої програми.

Політик має намір провести масштабну економічну реформу та поліпшити умови для бізнесу. Зокрема, він планує знизити податок на прибуток для компаній з 35% до 15% та  змінити прогресивну шкалу оподаткування.

У сфері зовнішньої політики Трамп виступає за перегляд співпраці з НАТО. Він вважає Китай "більшою проблемою, ніж ІДІЛ", тому планує  обкласти товари з КНР митом та висунути проти країни позови про недобросовісну торгівлю.

Окрім цього, він хоче домогтися від Ірану відмови від ядерної програми. Також політик виступає за перезавантаження у відносинах між США та РФ.

Трамп анонсував радикальні кроки щодо міграційної політики. Зокрема, він планує звести стіну на кордоні з Мексикою і сподівається змусити її саму платити за цей проект. Також він планує насамперед зайнятися депортацією людей, що незаконо проживають у США, які вчинили злочини, а також тих, хто приїхав нещодавно або залишився після закінчення візи.

Подробиці дивіться в інфографіці на ТСН.ua.

Програма Дональда Трампа, інфографіка, США
ТСН.ua

Залиште свій коментар

Вибір редакції