Стіна розбрату: Трамп відповів 16 штатам, які вирішили судитися через надзвичайний стан в США

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Позивачі хочуть, щоби суд призупинив наказ Трампа про надзвичайний стан.

Президент США Дональд Трамп заявив, що 16 американських штатів очікувано подали позов щодо надзвичайного стану в Америці.

Про це Трамп написав у Twitter.

"Як я і передбачав, 16 штатів, очолюваних переважно демократами і радикальними лівими, подали позов до, звичайно, 9-го округу! Каліфорнія, штат, який витратив мільярди доларів на свою швидкісну залізницю, без надії на завершення її будівництва, здається, очолює цей процес!", - заявив президент США.

Нагадаємо, що раніше одразу 16-ть американських штатів звернулися до суду, щоб оскаржити рішення американського президента про надзвичайний стан. Його Дональд Трамп оголосив минулого тижня - щоб отримати більше повноважень і знайти в обхід парламенту гроші на будівництво стіни на кордоні з Мексикою. Позивачі хочуть, щоби суд призупинив наказ Трампа про надзвичайний стан - доки триває розгляд справи.

Відео16 американських штатів подали позов на Трампа через надзвичайний стан

Його Дональд Трамп оголосив минулого тижня, аби отримати більше повноважень і знайти в обхід парламенту гроші на будівництво стіни на кордоні з Мексикою. Раніше два колективних позови проти Трампа зареєстрували у Вашингтоні, нині - спільний від 16 штатів - у суді Каліфорнії.

16 американських штатів подали позов на Трампа через надзвичайний стан

Додамо, уряд США припинив роботу 22 грудня 2018 року, після того, як глава Білого дому Дональд Трамп не зміг домовитися з Конгресом про бюджет на 2019 рік. У нього, на думку американського лідера, повинні були бути включені витрати у розмірі 5,7 млрд доларів на будівництво стіни на кордоні з Мексикою.

Припинення фінансування федеральних структур на Різдво призвело до хаосу в кінці 2018 року, який доповнився різким падінням фондових ринків, внутрішньопартійним загостренням через звільнення міністра оборони Джеймса Мэттиса, виведенням військ з Сирії, а також розслідуванням спеціального прокурора ФБР Роберта Мюллера.

Нарешті, 25 січня Сенат і Палата представників прийняла законопроект про припинення "шатдауну" до 15 лютого 2019 року і передали його американському президентові Дональду Трампу, який одразуж його підписав. Зазначимо, що документ не передбачає виділення додаткових коштів на будівництво стіни, спорудження якої лобіював голова США, на американському кордоні з Мексикою.

Залиште свій коментар

Вибір редакції