Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Столтенберг переконує, що жодна країна НАТО не визнає анексію Криму

Анексія Криму стала однією з головних причин посилення Альянсом колективної оборони.

Жодна з країн-членів Північноатлантичного альянсу не визнає анексію Криму Російською Федерацією.

Про це сказав генеральний секретар Йенс Столтенберг, - пише DW.

За його словами, ця позиція країн-членів Альянсу виражається в прийнятій декларації, якою НАТО засуджує незаконну і нелегітимну анексію Криму.

"Всі держави-члени НАТО чітко говорять, що ми не визнаємо і не будемо визнавати незаконну анексію Криму. Це узгоджена позиція всіх держав-членів", - наголосив Столтенберг.

Анексія Криму стала однією з головних причин посилення Альянсом колективної оборони, що зумовило збільшення військової присутності в Балтійських країнах, Польщі та регіоні Чорного моря.

Фотогалерея Працівники російської ФСБ проводять обшуки в кримських татар (9 фото)

"Це робилося для того, щоб подібне до того, що відбулося в Криму, не могло статися в будь-якій з країн НАТО", - додав Столтенберг.

ВідеоУкраїнське питання і побоювання Європи: у Брюсселі розпочався саміт НАТО

Вивести війська зі Сходу України - із таким закликом до Росії виступили у НАТО. Країни-члени Альянсу підписали сьогодні декларацію під час саміту. У документі засудили анексію Криму та дискримінацію кримських татар. І офіційно підтвердили прагнення України до членства у НАТО. Водночас у Європі побоюються, що США можуть зменшити військову підтримку союзників.

Українське питання і побоювання Європи: у Брюсселі розпочався саміт НАТО

Нагадаємо, 26 червня президент України Петро Порошенко провів телефонну розмову з генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом. Під час розмови Порошенко підкреслив, що Україна продовжує реалізувати курс євроатлантичної інтеграції та реформування сектору безпеки і оборони відповідно до стандартів НАТО, при цьому залучаючи практичну допомогу Альянсу.

Вибір редакції