Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Столтенберг пояснив розширення НАТО військовими прагненнями Росії

Альянсу зрозуміле бажання Грузії стати членом НАТО.

Генсек НАТО Йенс Столтенберг пов'язав розміщення батальйонів Північноатлантичного альянсу в Прибалтиці і Польщі з військовими прагненнями Росії.

Про це він заявив в ході свого виступу в Тбілісі, - пише "Інтерфакс".

"Причина розміщення чотирьох батальйонів НАТО в країнах Балтії та Польщі полягає в тому, що ми побачили військові устремління Росії, її бажання використовувати силу проти сусідів", — заявив генсек. Він зазначив, що нарощування сил НАТО в Чорному морі також є відповіддю на посилення збройних сил Росії в Криму.

Столтенберг зазначив, що альянсу зрозуміло бажання Грузії стати членом НАТО.

"Коли ти маленька країна, а з тобою межує великий сусід, для безпеки необхідна платформа і ти бажаєш стати членом колективної безпеки альянсу. Мій головний рада Грузії — продовжувати реформи", — додав генсек.

Нагадаємо, що раніше глава держави повідомив Столтенберга про ескалації ситуації на Донбасі та Луганщині та зростання кількості російських провокацій в окупованих Донбасі і Криму.

Порошенко також закликав зберігати питання російської агресії проти України на порядку денному Північноатлантичного Альянсу, а Столтенберг підкреслив важливість повного виконання Мінських домовленостей.

Залиште свій коментар

Вибір редакції