Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Столтенберг прокоментував закріплення в Конституції України інтеграції до НАТО

Генсек Альянсу пообіцяв допомогу Україні.

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг пообіцяв підтримку України від Альянсу на шляху до євроатлантичної інтеграції.

Про це він заявив 12 лютого під час прес-конференції напередодні зустрічі міністрів оборони альянсу. 

Столтенберг підкреслив, що Україна - важливий партнер для НАТО, та схвально відгукнувся стосовно рішення Ради закріпити євроатлантичний курс в Конституції.

"Ми надаємо допомогу Україні у різних сферах. Ми також закликаємо країни-члени надавати допомогу Україні на двосторонньому рівні. Ми робимо це для того, щоб допомогти Україні рухатися в напрямку євроатлантичної інтеграції, модернізувати її збройні сили, здійснювати реформи, зокрема боротися з корупцією", - сказав він.

Нагадаємо, народні депутати підтримали рішення про внесення змін до Конституції в частині зовнішньополітичного курсу України щодо вступу до ЄС і НАТО. В Альянсі закликали продовжувати реформи. Своєю чергою Рада попросила у НАТО індивідуальний план дій щодо вступу до Альянсу та закликала надати Україні рекомендації та практичну підтримку.

ВідеоКурс на вступ до ЄС та НАТО: що це означає для українців

Історичний день. Так цього тижня топ-політики країни оцінили внесені парламентом зміни до Конституції "Про курс на приєднання України до ЄС та НАТО". ТСН.Тиждень вирішив з'ясувати, що тут історичного і що ці зміни в Конституції означають для нас?

Курс на вступ до ЄС та НАТО: що це означає для українців

Залиште свій коментар

Вибір редакції