Столтенберг запевнив, що НАТО не хоче нової холодної війни

НАТО продовжить шукати можливості для діалогу з РФ.

НАТО не хоче йти на конфронтацію, і всі дії, які робить альянс, є оборонними і прозорими.

Про це заявив генеральний секретар НАТО Йенс Столтенберг, - пише ВВС.Russian.

"Ми не хочемо нової холодної війни. Ми будемо продовжувати шукати конструктивний і змістовний діалог з Росією", - сказав Столтенберг.

НАТО зараз знаходиться в третій важливою фазі розвитку, яка почала формуватися в 2008 році, коли Росія використовувала військову силу в Грузії. Столтенберг нагадаємо, що РФ зберігає непрохану присутність військ у Молдавії, незаконно анексувала Крим, дестабілізувала схід України.

Зауважимо, що візит Столтенберга в Тбілісі напередодні парламентських виборів в Грузії називають черговим підтвердженням підтримки з боку альянсу.

Нагадаємо, що генсек НАТО Йенс Столтенберг пов'язав розміщення батальйонів Північноатлантичного альянсу в Прибалтиці і Польщі з військовими спрямуваннями Росії.

Столтенберг зазначив, що альянсу зрозуміло бажання Грузії стати членом НАТО.

НАТО Продовжить допомагати Україні

Про це заявив генеральний секретар організації Єнс Столтенберга. У Брюсселі розпочалося засідання комісії Україна-НАТО, за участі міністрів оборони країн Альянсу. Раніше Столтенберг зауважив, що у НАТО занепокоєні ситуацією у сфері безпеки і порушенням режиму припинення вогню, яке продовжується на сході України. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: