Стопами батька: Іванка Трамп помилилася з назвою Британії, вітаючи Джонсона

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Тепер з неї кепкують у соцмережах.

Донька президента США Іванка Трамп допустила кумедну помилку, вітаючи Бориса Джонсона з обранням новим прем'єрміністром Великої Британії.

У своєму Twitter Іванка назвала Джонсона "прем'єром Сполученого Кінгстону" (United Kingston) замість "Сполученого Королівства" (United Kingdom) – саме так офіційно звучить назва Великої Британії.

Іванка Трамп Кінгстон

Донька президента США швидко видалила твіт і потім написала усе правильно. Але користувачі соцмереж встигли зробити скріншоти цього повідомлення і тепер кепкують з Іванки. 

Нагадаємо, нещодавно президент США Дональд Трамп розповідав про зустріч зі світовими лідерами та іноземними урядами і допустив помилку. "Я зустрівся з королевою Англії, прем`єр-міністром Сполученого Королівства та принцем китів", - написав він у Twitter.

Американський президент просто переплутав літери. Англійською слова Уельс і кит пишуться майже однаково. Хотів написати – з принцем Уельським.

ВідеоВізит Трампа до Букінгемського палацу не минув без курйозу

У Букінгемському палаці на званій вечері відзначали перший державний візит Дональда Трампа до Великої Британії. Супроводжувала очільника США його дружина Меланія. А приймала гостей ледве не уся монарша родина. Перед вечерею у Букінгемському палаці з американським президентом стався курйоз. Під час відвідин маєтку принца Чарльза на підлогу випадково упав плафон від світильника.  

Візит Трампа до Букінгемського палацу не минув без курйозу

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції