Стосунки Росії та Британії під загрозою

МЗС Росії здивувався реакції Великої Британії на відмову Генпрокуратури РФ видати російського бізнесмена Андрія Лугового.

Парламент Великої Британії (Фото: www.atpm.com)
Уже найближчим часом британський парламент може ухвалити суттєві обмеження в стосунках Сполученого Королівства з Росією. (Фото: www.atpm.com)

МЗС Росії здивувався реакції Великої Британії на відмову Генпрокуратури РФ видати російського бізнесмена Андрія Лугового, якого британська прокуратура звинувачує в убивстві Олександра Литвиненка, повідомляє "Інтерфакс” із посиланням на офіційного представника МЗС Росії Михайла Каминіна. 

Раніше газета The Times, посилаючись на представника прем’єра Гордона Брауна, повідомила, що британська влада має намір припинити співпрацю з Росією в ряді сфер, зокрема, в соціальній сфері, торгівлі, освіті та обміні інформацією з боротьби з тероризмом. 

Андрій Луговий
Архів
Андрій Луговий використовує заяви британського МЗС для того, аби довести, що Британія нібито не хоче шукати справжніх убивць Литвиненка.

"Російсько-британські стосунки, що є самодостатніми, не можна перетворювати на заручника проблем такого роду”, - наголосив Каминін. За його словами, позиція Росії "цілковито вписується до законодавства” та "відповідає 61 статті Конституції РФ”, що забороняє видачу росіян іноз6емній державі.

За інформацією The Times, наступного тижня МЗС Великої Британії надасть парламентові країни доповідь з указанням тих галузей російсько-британської співпраці, які буде запропоновано згорнути. Такий захід має стати відповіддю на відмову Генпрокуратури РФ видати Лугового британському правосуддю.

На думку самого Андрія Лугового, остання заява британської влади "свідчить про те, що в Лондоні не мають наміру шукати справжніх винних у смерті Литвиненка”.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: