Стовп диму здійнявся на кілька тисяч метрів у небо: в Індонезії вибухнув вулкан (4 фото)

Синабунг має чотири вулканічні кратери, тільки один з яких активний.

У індонезійській провінції Північна Суматра сталося виверження вулкана Синабунг.

Про це повідомляє PM Breaking News, публікуючи у Твіттері відео з густим стовпом диму.

Зазначається, що стовп пилу, диму та інших вулканічних матеріалів здійнявся на кілька тисяч метрів у небо, попел вкрив вулиці прилеглих населених пунктів.

Вулкан Синабунг є одним із понад 120 активних вулканів в Індонезії, який схильний до сейсмічної активності через своє розташування на тихоокеанському "Вогняному кільці" - дузі вулканів і ліній розламів, які оточують басейн Тихого океану.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Індонезії на острові Ява у червні прокинувся вулкан Мерапі. Він зміг вкрити попелом усе навколо. Людей у радіусі трьох кілометрів евакуювали. Щоправда, жителі найближчих районів зовсім не панікують. Кажуть, що вони й так живуть на валізах, готові будь-якої миті забратися подалі від пекельної гори.

Відео В Індонезії прокинувся один із найактивніших вулканів у світі

Вулкан Мерапі, що на острові Ява, за останні два дні спалахував двічі. Він зміг вкрити попелом усе навколо. Людей у радіусі трьох кілометрів евакуюють. Щоправда, жителі найближчих районів зовсім не панікують. Кажуть, що вони й так живуть на валізах, готові будь-якої миті забратися подалі від пекельної гори. Повні випуски дивіться на 1+1 video

В Індонезії прокинувся один із найактивніших вулканів у світі

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин