Страховики не хочуть мирової

Страхова компанія відмовилася укласти мирову угоду з родичами загиблих в катастрофі Ту-154 під Донецьком минулого року.

Страхова компанія відмовилася укласти мирову угоду з родичами загиблих в катастрофі Ту-154 під Донецьком 22 серпня 2006 року щодо позову про компенсацію майже 40 мільйонів рублів. 

Страховики не хочуть мирової
Під Донецьком загинули 160 пасажирів рейсу Анапа - Санкт-Петербург.

Про це повідомив в середу адвокат позивачів Ігор Трунов: "В ході засідання в Нікулінському суді Москви відповідачі відмовилися вирішити справу миром", - сказав захисник. Він додав, що слухання по суті відкладені на 13 липня, оскільки про засідання не сповістили ГТК "Росія", яка після об'єднання є правоприємницею петербурзької авіакомпанії "Пулково". 

Суд також зобов'язав відповідачів надати для процесу ліцензію на страхову діяльність, сказав Трунов. Відповідачем по позову є компанія ВАТ "Согаз" - страховик життя і здоров'я пасажирів за договором з "Пулково", уточнив захисник. За словами Трунова, кожен пасажир, згідно з угодою між "Пулково" і "Согаз", був застрахований приблизно на 380 тисяч доларів. 

У позові сім'я Юсько, яка втратила в авіакатастрофі чотирьох родичів, також вимагає відшкодувати вартість багажу на загальну суму 144,705 тисяч рублів. 

Через падіння літака Пулковських авіаліній, що виконував рейс Анапа - Санкт-Петербург, під Донецьком загинули 160 пасажирів, зокрема 49 дітей і десять членів екіпажа. 

Коментарів  "Согаз" і ГТК "Росія" з приводу позовів на їх адресу поки що нема.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: