Страйк паралізував авіасполучення Греції

Понад 150 авіарейсів до Греції та всередині країни скасовано черезх загальнонаціональний страйк профспілок.

Загальнонаціональний страйк у Греції у четвер, 14 травня, призвів до призупинення авіасполучення та відкладення понад 150 рейсів.

Цілодобовий страйк проводить профспілка державних службовців на знак протесту проти урядової політики жорсткої економії (скорочення заробітної плати і пенсійних реформ). Щоправда, авіадиспетчери страйкуватимуть лише 4 години, всі інші працівники сфери обслуговування – 24.

У зв'язку зі страйком авіадиспетчерів, які не працюватимуть з 10:00 до 14:00 за місцевим часом (відповідає київському), головна грецька авіакомпанія "Олімпік ейрлайнз" скасувала 110 внутрішніх і міжнародних рейсів, а також перенесла на інший час ще п'ять.

Інша грецька компанія "Еджіен ейрлайнз" анулювала 50 рейсів і відклала ще 37. Рейси російської авіакомпанії "Аерофлот" також перенесені на пізніший час.

Під час загальнонаціонального страйку будуть також закриті учбові заклади, лікарні прийматимуть пацієнтів тільки в термінових випадках.

Страйк проводиться з вимогою підвищення реальних зарплат, надання негайної допомоги страховому пенсійному фонду держслужбовців, переведення тимчасових працівників на постійні контракти, а також введення справедливої системи оподаткування.

Читайте також:

Анархісти влаштували погром в центрі Афін

Грузинська опозиція розблокує головні магістралі Тбілісі

В Голландії марихуану відпускатимуть за картками

Французькі робітники розгромили завод та міську адміністрацію

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: