Страйк спричинив високий травматизм

Різко зріс травматизм в Парижі через страйк працівників транспорту, який триває уже тиждень через невдоволення політикою уряду.

На 70% зріс травматизм від дорожньо-транспортних подій в Парижі за дні страйку працівників суспільного транспорту, який розпочався минулого вівторка у зв'язку з незадоволеністю діями уряду, повідомляє у вівторок радіостанція "Франс-інфо".

Щодня травми у результаті ДТП у французькій столиці отримують 43 людини. У звичайні дні ця кількість складає близько 25, відзначає радіостанція з посиланням на джерело в паризькій поліції. 

Збільшену кількість травм в поліції пов'язують з тим, що багато парижан, які користуються зазвичай суспільним транспортом, через страйк були вимушені пересісти на автомобілі та велосипеди. Через це транспорту на дорогах міста стало більше, довжина заторів збільшилася в два рази, відповідно зросла і кількість ДТП.

Страйк працівників транспорту почався минулого вівторка. Він пов'язаний з тим, що французький уряд збирається відмінити так звані спеціальні пенсійні режими - це особливі умови виходу на пенсію для працівників великих державних компаній, зокрема транспортних.

Саме через страйк залізничний і міський транспорт цілий тиждень працює зі значними труднощами. У Парижі практично неможливо користуватися метро: на деяких гілках потяги ходять з інтервалами більше години, а вагони переповнені.

Ще гірша ситуація з приміськими поїздами. Багато парижан користуються системою прокату велосипедів "Веліб", але їх теж не вистачає на всіх. Дуже важко знайти в місті вільне таксі.

Страйк привів і до негативних економічних наслідків: за підрахунками французької залізничної компанії, її збитки складають вже понад
100 мільйонів євро.

В середу транспортні профспілки повинні почати переговори з представниками уряду. Було оголошено, що на час цих переговорів страйк буде припинений.

Проте, особливого оптимізму з цього приводу французи не відчувають, бо жодна із сторін не має наміру поступатися, так що транспортний колапс у Франції може продовжуватися ще довго.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: