Страйк в Німеччині обійшовся в 10 млн. євро

Страйк німецької профспілки машиністів локомотивів обійшовся залізничній компанії Deutsche Bahn AG в понад 10 млн. євро.

страйк
spiegel.de
Цей страйк став найтривалішим серед страйків працівників залізниць, що борються за поліпшення умов роботи і підвищення зарплати.
Страйк німецької профспілки машиністів локомотивів (GDL) в Німеччині обійшовся німецькій залізничній компанії Deutsche Bahn AG в понад 10 мільйонів євро, заявляє представник компанії.

"Страйк ударив по 2,7 мільйона пасажирів і спричинив економічний збиток... Днями ми зробили (профспілці) п'яту пропозицію щодо збільшення заробітної плати. Пора б профспілці припинити свої постійні обурення", - цитує агентство Рейтер представника правління "Deutsche Bahn AG" Карла-Фрідріха Рауша.

В п'ятницю вранці профспілка GDL припинили, розпочатий в ніч на четвер страйк, учасники якого вимагали зменшення годин роботи до 40 і збільшення зарплати на 31%, передає агентство Ассошиейтед Прес.

Цей страйк став найтривалішим серед страйків працівників залізниць, що борються за поліпшення умов роботи і підвищення зарплати, проте профспілка поки що не змогла добитися результатів.

У п'ятницю керівництво GDL оголосить про плани проведення страйків наступного тижня. "Прагнення вийти на страйк велике і непохитно", - сказав представник GDL Майк Брандербургер, слова якого наводяться в повідомленні.

Карл-Фрідріх Рауш підтвердив, що навіть в західній частині Німеччини, де на попередніх страйках справи йшли краще, ніж в східних землях, "з моменту оголошення страйку рухалося не більше 50% потягів, а в деяких східних частинах навіть 20-30%".

Щоб уникнути хаосу на дорогах, за інформацією німецького автомобільного клубу ADAC, "професійний трафік", тобто спеціальні автобусні маршрути по доставці робочих на підприємства, довелося почати на годину раніше звичайного.

Проте, через велику кількість додаткових автобусів, задіяних замість "випавших" електричок, а також потоку особистого транспорту, що збільшився, на багатьох дорогах утворилися серйозні затори.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: