Страйк порушив роботу залізниць Греції

У Греції, починаючи з середи, 13 жовтня, залізничники переривають роботу на проміжки часу, які разом повинні скласти 24 години.

Працівники державного оператора залізниць Греції Hellenic Railways Organisation (OSE) почали страйк проти планів приватизації компанії, повідомили офіційні представники OSE.

Починаючи з середи, 13 жовтня, залізничники переривають роботу на проміжки часу, які разом повинні скласти 24 години. Закінчитися акція повинна у четвер 14 жовтня. Не зважаючи на дискретний характер страйку, збої в роботі залізничного транспорту Греції триватимуть до п'ятниці 15 жовтня 2010 року.

Загальний борг OSE перевищив 10 мільярдів євро, у зв'язку з чим уряд вирішив продати оператора приватним компаніям. У парламенті Греції питання про приватизацію OSE буде розглянуто 25 жовтня.

З початку 2010 року уряд Греції зайнято зниженням бюджетного дефіциту, розмір якого в другому півріччі склав 11,45 мільярда євро, або 4,9 відсотка ВВП. Для зниження зовнішньої заборгованості грецькій владі доводиться вдаватися до скорочення зарплат і соціальних гарантій державних службовців, на що останні відповідають масштабними страйками.

У травні 2010 року країни єврозони схвалили план порятунку економіки Греції від банкрутства, згідно з яким Євросоюз і Міжнародний валютний фонд (МВФ) виділить Греції кредит в 110 мільярдів євро в обмін на зобов'язання скоротити держвитрати.

Читайте також:

У Греції страйкують працівники телебачення

У Греції страйкарів саджатимуть у тюрму

У Греції страйкують водії, попри накладені штрафи на протести

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: