Страйк працівників метро паралізував Мадрид

Два мільйони мешканців Мадрида, котрі зазвичай користуються підземкою, мають можливість дістатися до роботи лише автобусами, власними автомобілями або таксі.

Загальний страйк працівників мадридського метро, який триває вже третій день, у середу, 30 червня, паралізував столицю Іспанії.

Два мільйони мешканців Мадрида, котрі зазвичай користуються підземкою, мають можливість дістатися до роботи лише автобусами, власними автомобілями або таксі. У місті спостерігаються величезні затори.

Людям доводиться виходити з дому за дві-три години, щоб вчасно дістатися до роботи. Більшість йдуть пішки або змушені користуватися двома-трьома автобусами з пересадками, що з кожним разом стає все важче. Місто давно не бачило таких довгих черг на автобусних зупинках, де багато автобусів проїжджають мимо, оскільки заповнені повністю, повідомляє РИА Новости.

Причина страйку - зниження на п'ять відсотків зарплати службовцям метрополітену з метою економії регіонального бюджету. Цей захід місцевої влади суперечить рішенню центрального уряду не знижувати зарплату працівникам бюджетних підприємств.

Профспілки розглядають можливість продовження страйку, раніше наміченого на три дні, доти, поки не доб'ються виконання своїх вимог. Уряд вже попередив, що в разі невиконання обов'язкових за законом мінімальних послуг працівників, які знехтували цими обов'язками, можуть оштрафувати або звільнити.

Читайте також:

Страйк у Греції переріс у сутички з поліцією

Поліція застосувала газ проти страйкуючих греків

У Румунії штурмували президентський палац через скорочення пенсій

ВідеоСтрайк працівників метро паралізував Мадрид

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: