Страйкарі зупинили весь громадський транспорт в Греції

Грецькі страйкарі, які протестують проти запланованих урядом економічних реформ, зупинили рух всіх видів громадського транспорту в країні.

У середу, 22 грудня, в Греції припинився рух всіх видів громадського транспорту - профспілки протестують проти запланованих урядом економічних реформ.

Крім цього з 12:00 до 15:00 за місцевим часом буде проходити тригодинний страйк працівників державного і приватного секторів.

Також запланований масовий мітинг біля стін парламенту, де завершуються дебати за проектом держбюджету на наступний рік. Поіменне голосування щодо законопроекту про бюджет за традицією відбудеться опівночі. Правляча партія Всегрецького соціалістичного руху (ПАСОК) має в однопалатному 300-місцевому парламенті більшістю в 156 місць, тому держбюджет, як очікується, таки буде прийнятий цієї ночі.

Проект бюджету на 2011-й рік передбачає зниження бюджетного дефіциту з запланованих на 2010 рік 9,4% ВВП до 7,4%.

Міністерство фінансів має намір забезпечити це за рахунок додаткових жорстких заходів економії, які дозволять реалізувати програму стабілізації, укладену з ЄС і МВФ в обмін на 110 мільярдів євро кредитів.

Як повідомлялося раніше, 15 грудня, у Греції відбувся 24-годинний страйк проти жорстких реформ в обмін на кредити ЄС і МВФ. Зупинився весь громадський транспорт, навіть аеропорти.

Читайте також:

Грецькі страйкарі повністю зупинили міський транспорт

У Греції поновилися масові безлади, більше 80 людей затримані

Грецькі студенти зіткнулись з поліцією, є постраждалі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: