Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Страждали, але посміхалися: учасники нового флешмобу в Мережі розповідають про депресію та спроби суїциду

Ініціатором акції стала вдова лідера Linkin Park.

Користувачі соціальних мереж запустили флешмоб під назвою #faceofdepression. Вони діляться своїми історіями про боротьбу з депресією і викладають свої фото, зроблені за деякий час до спроби самогубства.

Про це пише Медуза.

На більшості фотографій зображені люди з усмішками на обличчі – за цими фото їх не можна було запідозрити в тому, що у них депресія або вони збираються покінчити з собою.

Учасники флешмобу кажуть, що їм доводилося приховувати свій внутрішній стан і посміхатися, щоб ті, хто їх оточує, не здогадалися про їхню депресію.

Користувачі соцмереж, які беруть участь в акції, закликають ставитися до депресії серйозно і не вважати її дурощами.

 

It is #suicideprevention month. This is my #faceofdepression. I have battled #depression for the last 20+years. You'd never know by looking at me but I was having suicidal thoughts hourly at the time of this picture. I wanted nothing more than to be at peace with myself and just disappear. My kids make me happy as hell but with a #mentalillness those things don't matter. It is irrelevant. The darkness covers up all the reasons you think you have for living. It's not a choice. #suicide can be prevented and depression doesn't need to control your life. It takes persistence and patience but it is possible. Through therapy, medication, intensive care and hospital peer support I am able to look back on this picture and view it as a victory that I was able to overcome my depression and be living in recovery. It is my hope that we start to understand that it affects all people, races, ages, genders, income brackets etc. Depression doesn't have a look. #stopthestigma #survive

Публікація від J Titus (@jtitus311)

На фото барабанщик Джей Тітус. «Ніколи не скажеш, але в час, коли був зроблений цей знімок, я щогодини думав про самогубство. Мені просто хотілося спокою і зникнути. Я обожнюю своїх дітей, але для хвороби все це неважливо».

На фото автор аматорського фентезі А. Л. Холертон. «Чотири різні роки, чотири однакові посмішки. Це все моє обличчя депресії: посмішка для друзів, для рідних і колег».

На фото Даррен Розентретер. «У мене біполярний розлад, і я можу одночасно бути дуже енергійним і в той же час страшенно пригніченим. У мене небагато знайомих з біполярним розладом, тож я навіть не знаю, чи це нормально».

Ініціатором акції стала вдова лідера Linkin Park Талінда Беннінгтон. Мета флешмобу — змінити ставлення до депресії, щоб людям не доводилося її приховувати, і їм було б легше просити про допомогу.

Нагадаємо, дружина соліста групи Linkin Park опублікувала останнє домашнє відео, зняте за життя музиканта. На 40-секундному ролику Честер Беннінгтон бавиться з сім'єю, жартує і сміється.

"Ось як для нас виглядала його депресія всього за 36 годин до смерті. Він нас любив дуже сильно, і ми його також", - підписала ролик Талінда Беннінгтон.

Перед тим, як розмістити відео в Мережі, Талінда пояснила, що їй дуже важко ділитися ним, однак вона хоче показати, що депресію навіть у самої близької людини дуже важко виявити, і Честер не виявляв жодних ознак пригніченого стану.

"Я показую це, щоб ви знали, що депресія не має особи або настрою", - написала жінка.

Нагадаємо, 20-го липня вокаліст групи Linkin Park Честер Беннінґтон вчинив самогубство. Тіло музиканта знайшли правоохоронці у приватній резиденції у Палос-Вердес-Естейтс, Лос-Анджелес. У виконавця лишилося шестеро дітей. В останню путь Беннінґтона провели 29 липня. Виконавця поховали за жорстких заходів безпеки.

ВідеоВокаліст американського гурту Linkin Park наклав на себе руки

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції