Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Стрічку не бачила, але перевірку призначила. Поклонську занепокоїв новий фільм про Миколу ІІ

Режисер Олексій Учитель знімає історію кохання імператора та балерини.

Колишня "прокурорка" окупованого Криму, а нині депутат нелегітимної Держдуми Наталя Поклонська звернулась до генпрокурора РФ з проханням перевірити стрічку "Матильда" режисера Олексія Учителя.

Як передає канал "Дождь", Поклонську непокоїть можлива образа почуттів православних фільмом, що розповідає про роман імператора Миколи II і балерини Матильди Кшесінської.

"У мене на розгляді перебуває звернення колективне, яке підписали більше 100 осіб, також є індивідуальні звернення – громадяни звернулись з проханням провести перевірку, аби можливо не випускати цю стрічку в прокат. Тому що там викладені недостовірні дані та такі, що викривляють історичні дані, й з інших причин. Основна думка звернень, що стрічка ображає почуття віруючих, містить недостовірні, сфальшовані інформаційні відомості на адресу нашого государя, який руською православною церквою канонізований, є нашим святим мучеником", - розповіла Поклонська.

Депутатка зізнається, що стрічку вона не бачила, але не може не реагувати на численні звернення.

"Цю стрічку я не бачила, тому розповідати суть картини не можу, є лише якісь трейлери в Інтернеті. Тому коментувати стрічку не можу – не бачила, але з урахуванням багатьох звернень, згідно з законом, направила відповідний депутатський запит. Бо необхідно дослухатись до думки людей та думки православних", - зізналась екс-"прокурорка".

Не секрет, що й сама Поклонська дуже поважає імператора. Настільки, що на марш "Безсмертний полк", присвячений загиблим у Другій світовій війні, прийшла з іконою Миколи ІІ.

Нагадаємо, у Росії розгорівся скандал через цензуру мистецтва. Керівник театру "Сатирикон" Костянтин Райкін назвав православних, які строчать кляузи на мистецькі заходи, "проплаченими", його підтримали чимало колег. Водночас близький до Путіна байкер "Хірург" виступив проти Райкіна та пообіцяв не допустити у Росії "американської демократії".

Залиште свій коментар

Вибір редакції