Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Стрілянина в Нідерландах. Злочинець написав про свої мотиви у записці

Стрілянина в Нідерландах. Злочинець написав про свої мотиви у записці

Убивця мав зв’язок з "Аль-Каїдою".

У нідерландському місті Утрехт затримали двох чоловіків, пов'язаних зі стрільцем. Самого уродженця Туреччини, 37-річного Ґьокмена Таніса, впіймали напередодні на одній із вулиць міста, йдеться у сюжеті ТСН.16:45.

Чоловік уже мав проблеми із законом, адже його звинувачували в стрілянині та зґвалтуванні. Є також інформація про його зв'язок з "Аль-Каїдою" та про візити до Чечні. Саме тому місцева поліція не відкидає версії теракту.

Відео Затримано двох чоловіків, яких пов’язують із нідерландським стрільцем

Саме 37-річний уродженець Туреччини Ґьокмен Таніс учора зранку відкрив вогонь по пасажирах громадського транспорту. Є інформація про його зв'язок з "Аль-Каїдою" та про візити до Чечні. Утім, близькі підозрюваного кажуть, що він мав конфлікт із родичем - і спершу поцілив саме в нього, а вже потім почав стріляти в людей, що кинулися того рятувати.  

Затримано двох чоловіків, яких пов’язують із нідерландським стрільцем

 Слідчі розповіли, що про терористичний мотив йдеться і в записці, яку нападник залишив у викраденому автомобілі. Утім, близькі підозрюваного кажуть, що він мав конфлікт із родичем і спершу поцілив саме в нього, а вже потім почав стріляти в людей, що кинулися того рятувати.

Нагадаємо, Таніс зранку 18 березня відкрив вогонь по пасажирах громадського транспорту. Убив 19-річну дівчину та двох чоловіків. Поранив тяжко трьох людей - двох жінок і літнього чоловіка. Іще 4-ро пасажирів - зазнали легких травм.

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції