Стрілянина в школі Казані: 19-річний підозрюваний у момент нападу був неосудним

Стрілянина в школі Казані: 19-річний підозрюваний у момент нападу був неосудним

Associated Press

Подробиці експертизи поки не оприлюднили.

Казанський стрілець, який здійснив смертельний напад на школу №175, у цей момент був неосудним. 

Такого висновку дійшли психіатри московського Наукового центру судової психіатрії, пише Інтерфакс.

"Центр їм. В. П. Сербського визнав казанського стрільця Ільназа Галявієва неосудним на момент скоєння масових убивств", - йдеться у повідомленні.

Подробиці експертизи і розслідування справи обіцяють оголосити пізніше - 26 липня. Крім того, у російському Слідчому комітеті заявили, що психіатрична експертиза Гілявієва досі триває. Там також нагадали, що раніше 19-річному підозрюваному поставили діагноз про захворювання головного мозку. Попри це на обліку у медиків він не перебував.

Своєю чергою, Телеграм-канал Mash пише, що стрільця перевели до психіатричної лікарні СІЗО-2 УФСІН Росії у Москві. 

Нагадаємо,  11 травня, у столиці республіки Татарстан - у Казані в школі № 175 сталася стрілянина, у якій загинуло щонайменше дев'ять учнів та дві вчительки. Стрільцем виявився 19-річний Ільназ Галявієв, який закінчив школу чотири роки тому. Хлопця затримали правоохоронці. Його мотиви невідомі.

На допиті Галявієв заявив, що відчуває себе богом і всіх ненавидить. Утім, про відеоігри та булінг не згадував. За його словами, зброю купив легально за два тижні до скоєного. 

Суд відправив Галявієва під варту терміном на два місяці. Сам стрілець визнав свою провину. Проти арешту казанський стрілець не заперечував.

Новини світу: у Казані знайшли винних в розстрілі учнів у школі

Новини світу: у Казані знайшли винних в розстрілі учнів у школі
Наступна публікація