Стросс-Кан отримає компенсацію у 250 тисяч доларів і довічну пенсію

У МВФ спростували повідомлення ЗМІ про те, що розмір щорічної пенсії екс-глави закладу складе від 250 тисяч до 320 тисяч дол., і зазначили, що вона буде набагато нижче цих цифр.

Екс-голова Міжнародного валютного фонду Домінік Стросс-Кан після відходу у відставку отримає грошову компенсацію у розмірі 250 тисяч дол. і довічну пенсію. Про це 20 травня заявили представники фонду.

При цьому вони спростували повідомлення ЗМІ про те, що розмір щорічної пенсії глави закладу складе від 250 тисяч до 320 тисяч дол., і зазначили, що пенсія, яку Стросс-Кан буде отримувати в найближчі роки, буде набагато нижче цих цифр.

Як повідомляється, у трудовому договорі з МВФ, підписаному Стросс-Каном у 2007 році, говориться, що його пенсія складе 60% від зарплати.

Американський телеканалу ABC повідомляв, що екс-глава МВФ отримував 420,9 тис. дол. на рік. Відповідно, пенсія Стросс-Кана складе близько 252 тис. дол. За інформацією телеканалу CNBC, за останні три роки його зарплата виросла до 530 тис. дол. на рік. Відповідно, пенсія екс-голови МВФ може скласти 318 тис. дол. на рік.

Як відомо, Стросс-Кан був затриманий 14 травня в Нью-Йорку на підставі заяви покоївки готелю Sofitel, що звернулася в поліцію зі скаргою на сексуальні дії насильницького характеру з боку високопоставленого постояльця.

19 травня глава МВФ поінформував керівництво організації про намір покинути свій пост у зв'язку кримінальним розслідуванням у його справі.

Сьогодні ввечері адвокати Стросс-Кана, якого суд Нью-Йорка дозволив відпустити під заставу, внесли за нього мільйон доларів і страхову заставу в розмірі 5 мільйонів доларів.

Читайте також:

Повії пожалілися, що Стросс-Кан доводив їх до жаху "тваринним" сексом

Докази проти Стросс-Кана визнані достатніми для його кримінального переслідування

Господиня повій: Стросс-Кан платив повіям по 2,5 тис. доларів за дві години сексу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: