Стросс-Кан подав до суду на журналістку, яка звинуватила його у сексуальному домаганні

У відповідь на звинувачення в сексуальному домаганні Стросс-Кан подає позов проти французької журналістки за наклеп.

Колишній глава МВФ Домінік Стросс-Кан має намір подати позов за наклеп проти французької письменниці та журналістки Трістан Банон, яка звинуватила його в сексуальних домаганнях.

Він заявив про це за допомогою своїх адвокатів у відповідь на заяву журналістки, про її намір стати черговою обвинителькою Стросс-Кана.

За її словами, вона піддалася домаганням в 2002 році в Парижі. Вперше про плани звернутися до суду Банон заявила ще в травні 2011 року, через кілька днів після арешту Стросс-Кана в США, але чомусь не подала тоді, а подає зараз.

Раніше Стросс-Кан неодноразово відкидав всі звинувачення.

Нагадаємо, днями прокуратура заявила, що покоївка дала неправдиві показання при отриманні притулку в країні, дурила податкові та соціальні органи, а також, ймовірно, збрехала при показаннях під присягою перед великим журі.

Також напередодні з'ясувалося, що покоївка займалася в готелі, де працювала, проституцією і вимагала гроші в співвітчизників, які намагалися влаштуватися в США.

Чергова поява Стросс-Кана в суді призначена на 18 липня, йому повернуто заставу в розмірі одного мільйона доларів, але документи, що дають право на перетин кордону, поки залишаються під арештом.

Арештували колишнього главу МВФ 14 травня.

Читайте також:

Французька письменниця звинуватила Стросс-Кана у спробі зґвалтування

Справа Стросс-Кана може розвалитися до суду, а сам він стати позивачем

Покоївка, яку нібито зґвалтував Стросс-Кан, виявилась повією

Суд звільнив Стросс-Кана з-під домашнього арешту

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: