Студенти протестують перед резиденцією бізнесмена

Студенти тбіліських вузів проводить акцію протесту в старому кварталі Тбілісі перед резиденцією бізнесмена Бадрі Патаркацишвілі.

Близько сотні студентів тбіліських вузів проводить акцію протесту в старому кварталі Тбілісі перед резиденцією бізнесмена Бадрі Патаркацишвілі, замішаного в політичному скандалі в Грузії. Про це повідомляє агентство „РІА Новини”.

Студенти, які беруть участь в акції, стверджують, що прагнення телекомпанії "Імеді", власником якої є Патаркацишвілі, додати масштабності процесу вирубки винограду, який нібито мав місце в Грузії, мав на меті дискредитувати владу.

Протестувальники тримають транспаранти "Нам не потрібні твої брудні гроші", розкидають віддруковані 1000-доларові "купюри" із зображенням Патаркацишвілі.

У акції протесту, що театралізується, використані навіть саджанці винограду, які символізують "замовлені" сюжети телекомпанії "Імеді". Акція перед резиденцією бізнесмена проходить мирно, ніяких ексцесів не немає. За нею спостерігають представники служби охорони резиденції бізнесмена.

Напередодні колишній міністр оборони Грузії Іраклій Окруашвілі на допиті в генеральній прокуратурі заявив, що систематично зустрічався з бізнесменом Патаркацишвілі і погоджував з ним політичні дії.

Окруашвілі також сказав, що заява в ЗМІ про нібито підготовлюване з боку президента Михайла Саакашвілі вбивство Патаркацишвілі зробив з метою отримання політичних дивідендів як для себе, так і для бізнесмена.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: