Студенти проти расизму

Студенти-борці з расизмом зробили спробу зірвати виступ в Оксфорді лідерів Британської національної партії (БНП).

Нік Гріффін раніше звинувачувався в розпалюванні расової ненависті, а письменника Девіда Ірвінга було засуджено  до 3 років ув'язнення за заперечення Холокосту, передає телеканал "Скай Ньюз". Близько 500 осіб, багато з яких - іудеї і мусульмани, прийшли до будівлі, де проходила дискусія про свободу слова, організована Товариством дебатів Оксфордського університету.

Вони закидали будівлю яйцями, викрикували антифашистські гасла і скандували "Ганьба вам!", звертаючись до тих членів Товариства, хто проголосував за участь в дебатах таких одіозних фігур.

Президент Оксфордського студентського союзу Мартін Маккласкі раніше заявив, що люди, подібні Гріффіну й Ірвінгу, не повинні отримувати право виступати з тієї ж трибуни, з якою раніше зверталися до своїх слухачів такі духовні авторитети, як мати Тереза і Далай Лама.

Представники Товариства дебатів у боргу не залишилися, негайно заявивши на це, що кожна людина має право на виклад своїх поглядів. Після невдалих спроб домовитися члени Оксфордського студентського союзу взялися до рішучих дій. Спочатку вони всілися біля дверей в будівлю, де проходили дебати, позбавивши, таким чином, багато охочих можливості послухати виступи Гріффіна і Ірвінга. Потім декільком десяткам найбільш активних борців з расизмом вдалося прорватися крізь ряди охорони і проникнути в зал. Більшість з них були виведені з будівлі поліцією, проте близько 20 осіб залишилися сидіти біля трибуни. На деякий час дебати були припинені, проте все ж таки відбулися.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: